«БРСМ-Нафта» заявила о рейдерском захвате одной из ее нефтебаз

0
12

С утра на территории нефтебазы компании «БРСМ-Нафта», которая расположена в селе Переяславское Киевской области находятся рейдеры, заявил директор департамента стратегического маркетинга и инноваций «БРСМ-Нафти» Александр Мельничук. Он считает причастным к происходящему бизнесмена Павла Куфтырева.

Утром 2 октября на территорию нефтебазы компании «БРСМ-Нафта», которая расположена в селе Переяславское Киевской области с целью захвата ворвались порядка 100 человек, заявил в Facebook директор департамента стратегического маркетинга и инноваций «БРСМ-Нафти» Александр Мельничук. 

«Сегодня в 10.00 начался дерзкий рейдерский захват нефтебазы (принадлежит ООО «БРСМ-Нафта»), которая находится в селе Переяславское Киевской области, со стороны незаконно созданной общественной организации «Фонд ликвидации последствий Васильковской трагедии» во главе с ее руководителем Олегом Верником – при непосредственном пособничестве частного исполнителя Ивана Крегула и содействии сотрудников отделения полиции ГУНП в Киевской области», – написал он.

По данным «5 канала», «Фонд ликвидации последствий Васильковской трагедии» связан с бизнесменом Павлом Куфтыревым.

Как заявил Мельничук, в захвате «активно участвуют агрессивно настроенные вооруженные титушки в количестве 100 человек».

«Одетые в балаклавы, при отсутствии законных на то оснований, с применением физической силы, пытаясь разрушить забор, они незаконно проникли на территорию нефтебазы с целью ее захвата», – рассказал Мельничук.

Ворота на территорию им открыл Крегул, утверждает он.

«В результате указанных преступных действий законный владелец нефтебазы лишен права доступа к собственному имуществу, которое было незаконно было передано посторонним лицам», – резюмировал Мельничук.

Сьогодні о 10-00 розпочалося зухвале рейдерське захоплення нафтобази, що знаходиться у с. Переяслівське Київської області, що належить ТОВ «БРСМ-НАФТА» з боку незаконно створеної Громадської організації «Фонд подолання наслідків Васильківської трагедії» на чолі з її керівником – Верником Олегом, за безпосереднім пособництвом пособництвом приватного виконавця Крегула Івана , сприянням співробітників відділку НП ГУПН Київської області та активною участю агресивно налаштованих озброєних тітушок в кількості 100 осіб, одягнених в балаклави, які за відсутності законних на те підстав, із застосуванням фізичної сили, намагаючись зруйнувати паркан, незаконно проникли на територію нафтобази з метою її захоплення. При цьому, відчуваючи повну безкарність, приватний виконавець Крегул Іван з метою потрапляння на території нафтобази переліз через паркан та власноручно відкрив ворота нафтобази. В результаті вказаних злочинних дій законний власник нафтобази позбавлений права доступу до власного майна, яке було незаконно було передано стороннім особам.Нагадаю, що чисельні журналістські розслідування доводять, що за фондом стоїть екорейдер Павло Куфтирєв.https://www.unn.com.ua/ru/news/1886489-ekoreyder-kuftyrov-namagayetsya-znischiti-kompaniyu-brsm-nafta-i-tisyachi-robochikh-mists-5-kanal

Posted by Alexander Melnychuk on Friday, 2 October 2020

Позже в Facebook он написал, что захват нефтебазы продолжается. «Рейдеры наняты подручным Павла Куфтырева – Олегом Верником», – добавил Мельничук.

Рейдерське захоплення продовжується! Серед нападників були представники громадської організації «Фонд подолання Васильківської трагедії» і її глава Олег Верник. Вони увірвалися на територію підприємства і вигнали працівників. Поліція, що відбувається не перешкоджала. Без рішення суду приватне майно було описано і передано на відповідальне зберігання Олегу Вернику, який і керував захопленням. Це абсурдно і не піддається здоровому глузду. Такі дії могли проводитися тільки за судовим рішенням, чого не було взагалі. Не чекаючи представників нашої компанії, вони почали ламати ворота і виганяти всіх співробітників з території. Мета рейдерської атаки — зупинити нафтобазу і тим самим заблокувати роботу мережі автозаправних станцій. Так званий ГО «Фонд подолання Васильківської трагедії» кілька років судиться з «БРСМ-Нафта» і намагається стягнути 2,7 млрд грн компенсації за пожежа, що сталася на нафтобазі підприємства в червні 2015 року. Якщо зупиниться нафтобаза, ми перестанемо отримувати нафтопродукти на наші заправні станції, вони почнуть простоювати. Це робиться спеціально, щоб змусити нас заплатити їм ті гроші, які вони вимагають … Це безпідставно, і в судах таке пройти не може. Раз в судах не виходить, і вони пішли по беззаконню. За цією громадською організацією стоїть відомий екорейдер Павло Куфтирьов, який діє руками Верника і користується прикриттям з боку правоохоронних органів. В результаті рейдерської атаки легальний бізнес може припинити існування, а сотні людей залишитися без роботи. Наш президент обіцяв створити «інвестклімат», щоб приходили в країну інвестори. Зараз ми бачимо протилежне. «Криваві» інвестиційні няні рейдерів приватний чесний бізнес. Вони спокійно входять в змову з державною владою, з поліцією, з СБУ, ГПУ і творять все, що хочуть. Їм плювати на Конституцію, закони і кодекси.

Posted by Alexander Melnychuk on Friday, 2 October 2020

Источник: gordonua.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here