ПКВС «Прометей» будє передано на баланс міського відділу культури і туризму.

0
339

11.08.2020 За рішенням № 1258 Ладижинської міської ради
В комунальну власність громади переходять слідучі об’єкти:

Будівлі готелю в лісі на 25 місць
Будівлі ПКВС «Прометей»
Стадіону із огорожею
Побутові приміщення стадіону

 

Інформація отримана з офіційного сайту Ладижинськоі міськоі ради

https://ladrada.gov.ua

Нижче приводиться повний зміст рішення.

ЛАДИЖИНСЬКА МІСЬКА РАДА

Вінницької області
Рішення № 1258
36 сесія 7 скликання
Від “ 11 ” 08 2020 р.

Про надання згоди на прийняття
у комунальну власність територіальної
громади м. Ладижин об´єктів соціальної
інфраструктури, що є власністю
АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО»

На підставі звернення ВП «ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС» АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» від 04.06.2020 року № 01-969 про спільну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Ладижин об´єктів соціальної інфраструктури, які розташовані на території міста Ладижин та знаходиться на балансі ВП «ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС» АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО», згідно ст.729 Цивільного кодексу України, керуючись ст.ст.25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА :

1. Надати згоду на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Ладижин (з укладанням нотаріально посвідчених договорів про пожертву нерухомого майна) об´єктів соціальної інфраструктури, які перебувають у власності АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО», а саме:

— «Будівлі готелю в лісі на 25 місць», що знаходиться за адресою: Вінницька обл., м.Ладижин, вул. Лісова 10, кадастровий номер земельної ділянки 0510600000:07:002:0734; з передачею на баланс КП «Ладжитлосервіс»;

— Будівлі ПКВС «Прометей», що знаходиться за адресою: Вінницька обл., м.Ладижин, вул. Петра Кравчика 4а, кадастровий номер земельної ділянки 0510600000:07:009:0083; з передачею на баланс міського відділу культури і туризму.

— Стадіону із огорожею, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Будівельників 7, кадастровий номер земельної ділянки 0510600000:07:009:0084; з передачею на баланс відділу з питань фізичної культури і спорту;

— Побутові приміщення стадіону, що знаходяться за адресою: Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Будівельників7, кадастровий номер земельної ділянки 0510600000:07:009:0084; з передачею на баланс відділу з питань фізичної культури і спорту;

2. Об’єкти соціальної інфраструктури передаються разом з рухомим майном на підставі укладених договорів пожертви рухомого майна, якими буде погоджено перелік такого майна, що передається в комунальну власність.

3. Майно, зазначене в п.1 цього рішення, прийняти у комунальну власність територіальної громади міста Ладижин на умовах залучення на договірних засадах коштів від АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» для наступних цілей:

— витрати на ремонт будівлі ПКВС «Прометей» в сумі 450 000,00 грн. (чотириста п’ятдесят тисяч гривень, 00 копійок);

— витрати на забезпечення тепловою енергією ПКВС «Прометей» у

продовж 2020-2023 років (3 роки), із залученням коштів перед початком кожного окремого опалювального періоду, у розмірі витрат для забезпечення поточного опалювального сезону згідно діючих тарифів.

4. Порядок залучення і використання коштів, що спрямовуються на компенсацію витрат, передбачених у пункті 3 цього рішення, визначити в окремих цивільно-правових договорах та додатках до них, укладених між АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» та міською радою.

5. Доручити міському голові укласти договори про пожертву нерухомого та рухомого майна об´єктів соціальної інфраструктури, та фінансових зобов’язань АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» (п. 1-3 цього рішення) від імені міської ради.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійно діючу депутатську комісію з питань економічного розвитку міста планування фінансів та бюджету.

Міський голова В. Коломєйцев
Вик. Червінко Б.
Погоджено:
Головний спеціаліст-юрисконсульт
відділу ЖКГ
Руденко Т.
Начальник відділу бухгалтерського обліку
Гулько І.
Заступник міського голови
Олійник О.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here